Званий вечір "Italliano vero"

Званий вечір "Italliano vero"

Кажуть, коли на столі є хліб і вино, навіть король може завітати на гостину. 27 квітня готуймося до зустрічі з поважними особами, відбірними італійськими винами у супроводі амбасадора компанії Vitis Group Андрія Міхеєва. Усього один вечір, щоб спробувати дещо особливе:

• Ігристий аперитив із духмяних суниць Le Foglie Lambrusco Bianco dell'Emilia та бріош з майораном інамазкою з тарама.

• Червоне диво із зав’яленого винограду Botter Wrap Rosso Appassimento Puglia та закуска з печінки з морквяним кейком та імбирним айолі.

• Цукрове задоволення із стомлених сонцем ягід Botter Ca'Vittoria Rosso Appassimento Puglia та Індичка з горгонзолою і черрі конфі.

• Насичена фруктова насолода із солодким присмаком La Riva Primitivo Puglia та медальйон із телятини з соусом із томленої вишні.

• Вишукана досконалість із справжнім італійським темпераментом Monte Zovo Amarone della Valpolicella 2016 та шоколадна баба у вині з грушею.

До кожного вина – ретельно продумана гастро-пара від нашого шефа. Страви, що виключають будь-які похибки у поєднанні смаків. Вечір приголомшливих відкриттів і затишного відпочинку. Ексклюзивно для NIKAS. Прямісінько з Італії.

Лише 18 вільних місць. Вартість участі одниєї особі - 1000 грн.

Встигніть зарезервувати для себе.

Бронювання:

067 000 111 4

Чекаємо 27 квітня у окремій залі з 18:30.
Вернуться назад